3435453

ERKANLI İNŞAAT

ERKANLI, 1989 yılında SÜLEYMAN ERKANLI tarafından Bilecik’te dürüstlük, güvenirlik ve cesareti ilke edinen bir anlayışla ticaret hayatına başladı. 1990 ve 1996 yılında sebze ve meyve ticareti yapan ERKANLI 1996 yılında sektör değiştirerek inşaat malzemeleri, nakliye, mahrukat işlerine adım attı.

ERKANLI İNŞAAT öncesinde taahhüt işleri yapmış ve ilk inşaatına BOZÜYÜK’de 2009’da başladı. Yapsat sektöründe müşteri memnuniyetini ilke edinen ERKANLI İNŞAAT büyük talepler üzerine PAZARYERİ, BİLECİK ve BOZÜYÜK’de bir çok projelere imza atmıştır.

Kuruluşundan itibaren özverili ve titiz çalışmaları ile kendini geliştiren ERKANLI, güçlü teknik kadrosu ve kaliteli odaklı çalışma azmi sayesinde büyük ölçekli ve kısa sürede tamamlanan inşaat işlerinin aranılan firması oldu.

ERKANLI inşaat, taahhüt ettiği işlerde sözleşme şartlarını tam ve zamanında yerine getirmesi ile müşterileri tarafından tercih edilen firma haline gelmiştir.
Müşteri şartlarının yerine getirilmesi için sektördeki teknolojik yenilikler yakından takip edilmekte ve teknik kadronun sürekli gelişimi için eğitim ön planda tutulmuştur.

ERKANLI İNŞAAT halen merkezi PAZARYERİ olmak üzere inşaat malzemeleri satışı, mantolama, lüks daireler imalatı, kömür, nakliye,kırmızı et üretimi ve pazarlama, tarım ve besicilik olmak üzere BİLECİK, BOZUYUK ve PAZARYERİ’nde faaliyetine devam etmektedir.